پایه بی عیب و نقص ، پایه و اساس هر نوع آرایش خیره کننده است. روزهایی وجود دارد که پوست من نیاز به پوشش و درخشندگی اضافی دارد - این زمانی است که من به کرم BB خنک می شوم و به پایه و اساس من می رسم. بنیاد Maybelline Fit Me Matte و Poreless Foundation را در داروخانه محلی خود پیدا کردم و مجبور شدم آن را امتحان کنم! بسته بندی آن بسیار جذاب و جذاب بود و در کلیه سایه ها موجود بود. در این مقاله ، من می خواهم به طور مفصل بنیاد Maybelline Fit Me را مرور کنم.

اگر تازه کار پوشیدن پایه و اساس هستید ، نترسید زیرا لباس آرایش کاملاً پیچیده نیست. در واقع ، Fit Me اگر تازه کار را شروع کرده اید و به پایه ای نیاز دارید که پوشیدن آن ساده باشد گزینه مناسبی است. اکنون زمان صدور حکم است - در ادامه بخوانید تا دریابید که چگونه در این بررسی فرار کرده است.

بررسی قیمت محصولات

120 چک قیمت عاج عاج

110 چک قیمت چینی

112 چک قیمت عاج طبیعی

115 بررسی عاج قیمت

قیمت چک چک 122 خامه ای

قیمت چک چک 125

128 چک قیمت گرم

130 چک قیمت چک بژ

220 چک قیمت بژ طبیعی

222 چک قیمت بژ واقعی

Maybelline Fit Me Matte + نقد و بررسی بنیاد Poreless

Fit Me Matte و Poreless از Maybelline نیویورک به عنوان بهترین پوست طبیعی مناسب توصیف می شود که فراتر از تناسلی پوست برای حل مشکلات بی نظیر بافت پوستی طبیعی تا روغنی است. بعضی از پایه ها می توانند منافذ و پوست روغنی را اغراق کنند ، اما Fit Me ادعا می کند حاوی میکرو پودرهای تیره کننده نبوغ است که منافذ آن را پاک کرده و روغن را برای یک پوستی طبیعی مات و بدون ظاهری جذب می کند.

Maybelline Fit Me Matte And Poreless Foundation Pinit

منبع

ویژگی ها و مزایا

لحن پوست شما را یکدست می کند

نقص ها و لکه های آن را پنهان می کند

پوشش ساختگی

غیر comedogenic

استفاده و کاربرد آسان

همه انواع پوست را به خوبی مناسب می کند

پوست شما را آبرسانی و تغذیه می کند

منافذ را مسدود نمی کند و فاقد روغن است

متخصص پوست و آلرژی تست شده است

مقاومت در برابر عرق و سبوم تا 5-6 ساعت

پایه و اساس تناسلی و متناسب با زیبایی طبیعی نهایی

بسته بندی

Maybelline Fit Me Matte و Poreless Foundation در یک بطری شیشه ای شفاف با یک کلاه پیچ سیاه قرار دارد. این بطری بسیار سبک است ، احساس نمی کند بسیار حجیم باشد و درپوش محکم و ایمن است و باعث می شود مسافرتی باشد. نام و شماره سایه آن در برچسب در بالای درب ذکر شده است. تنها عاملی که باعث بسته بندی آن شده است ، این است که بدون دستگاه پخش کننده پمپ می آید. این امر باعث می شود محصول غیرمجاز و کثیف شود و باعث هدر رفتن محصول نیز می شود.

عناصر

Aqua / Water / Eau Cyclohexasiloxane Nylon-12 Isododecane Alkolol Denat. Cyclopentasiloxane Peg-10 Dimethicone Cetyl Peg / Ppg-10/1 Dimethicone Peg-20 Polyglyceryl-4 Isostearate Disteardimonium Hectorite Phenoxyethanol منیزیم سولفات دی سدیم استئارویل گلوتامات

سایه های بنیاد Maybelline Fit Me Matte و Poreless Foundation

بنیاد Fit Me در 40 سایه بسیار اشباع شده ارائه می شود. بگذارید شما را با طیف گسترده ای از سایه های آن آشنا کنم.

120 عاج عاج کلاسیک

سایه های بنیادی Maybelline Fit Me Matte و Poreless Foundation - 120 Classic Ivory Pinit

این سایه برای چهره های شما با چهره ای مناسب مناسب است. به نظر می رسد این رنگ نارنجی از رنگ زرد بیشتر است.

110 چینی

سایه های بنیادی Maybelline Fit Me Matte و Poreless - 110 پرسلن Pinit

این یکی سایه دیگر برای پوست منصفانه است. "پرسلن" مناسب کاملاً مناسب برای کارهای خنک و بی طرف است.

112 عاج عاج

سایه های بنیاد Maybelline Fit Me Matte و Poreless - 112 Natural Ivory Pinit

عاج طبیعی برای خانمهایی با پوست منصفانه و دارای زاویه خنثی بسیار مناسب است - اگر جایی در وسط رنگهای کمی زرد و صورتی هستید ، این کار را انجام دهید.

115 عاج

Maybelline Fit Me Matte و Shore Foundation Shades 115 Ivory Pinit

این برای پوست های کم رنگ ایده آل است. این سایه ای به رنگ صورتی است و یک براق هلو را به پوست شما اضافه می کند.

122 بژ خامه ای

سایه های بنیادی Maybelline Fit Me Matte و Poreless - 122 Pinit بژ خامه ای

این سایه "بژ خامه ای" برای رنگ های پوست منصفانه و با رنگ صورتی به کار خواهد رفت.

125 بژ

سایه های بنیاد Maybelline Fit Me Matte و Poreless - 125 بژ

اگر از یک پوستی مناسب و متوسط ​​با لایه های خنثی برخوردار هستید ، سایه "بژ " مناسب خواهد بود.

128 گرم

سایه های بنیاد Maybelline Fit Me Matte و Poreless - 128 گرم Pinit

این به تن های کمرنگ پوست و تندرستی گرم می شود.

130 بوف بژ

سایه های بنیاد Maybelline Fit Me Matte و Poreless - 130 Buff Beige Pinit

بوف بژ برای کسانی که همه شما دارای پوست منصفانه و کمی زرد رنگ هستید عالی است.

220 بژ طبیعی

سایه های بنیاد Maybelline Fit Me Matte و Poreless - 220 Pinit بژ طبیعی

این سایه با صافی پوست و پوست نسبتاً متوسط ​​و متمایل به زرد رنگ را نشان می دهد.

222 بژ واقعی

سایه های بنیاد Maybelline Fit Me Matte و Poreless - 222 True Beige Pinit

"بژ واقعی" مناسب تر برای پوست های متوسط ​​و دارای رنگ صورتی است.

در زیر گزینه های دیگر سایه موجود در محدوده Fit Me وجود دارد.

228 برنزه نرم

230 طبیعی بوف

235 بژ خالص

238 قهوهای مایل به زرد غنی

310 خورشید بژ

320 قهوهای مایل به زرد طبیعی

322 عسل گرم

330 تاف

مرجع:ثانیکالا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اندیشه یاس سپید Krystal پالامال شاتوت چت,چت شاتوت,شاتوت گپ مد و فشن مرجع تخصصی سئو حرفه ای پولکی آموزش طراحی وب کتابخانه ايثار سرتشنيز