امروزه انواع بسیاری از برچسب ناخن در بازار وجود دارد! آنها کاملاً دوستانه جیب دارند و به راحتی روی ناخن های شما قابل استفاده هستند. شما می توانید با استفاده از برچسب های از پیش طراحی شده ، این میخ های زرق و برق دار را در زمان کمتری دریافت کنید. آنها همچنین برای آن دسته از دوستداران هنر ناخن که قادر به ایجاد طرح های دست آزاد نیستند ، خدادادی هستند.

هر نوع برچسب روش متفاوتی دارد. به راحتی می توانید با استفاده از خطای صفر ، این برچسب ها را روی هر دو دست خود اعمال کنید. با این وجود ، گاهی اوقات ممکن است انجام کارهای ناخن روی دست با دست غیر غالب بسیار دشوار باشد.

انواع مختلف استیکرهای هنری ناخن
انواع مختلف برچسب در زیر شرح داده شده است. آنها را برای حداکثر نتایج امتحان کنید.

نوع 1: برچسب های ساده با پشت چسب

اینها در طرح های مختلفی از گل تا هنر ناخن کارتونی آمده است .آنها بسیار آسان قابل استفاده هستند ، فقط پوست را چسبیده و می چسبانید. شما فقط باید خلاق باشید و هیچ محدودیتی از مانیکور زیبایی وجود ندارد. آنها بسیار دوستانه با جیب دارند. اخیراً برای ایجاد این هنر ناخن پرنده عصبانی آبی از برچسب های پرنده عصبانی استفاده کرده ام.

برچسب ساده با پشت چسب Pinit
نوع 2: برچسب های هنری توری توری
برچسبهای هنری توری بسیار شبیه به برچسبهای هنری فوقانی هستند اما تنها تفاوت آنها در راه راهها است. شما باید برچسب توری را مطابق نیاز خود برش داده و سپس آن را روی ناخن های خود بچسبانید. آنها همچنین در طرح ها و رنگ های مختلفی قرار می گیرند. من برای ایجاد این ظاهر از دو نوع الگوی توری مختلف استفاده کردم. وقتی واقعاً آنها را اعمال می کنید واقعاً زیبا به نظر می رسند.

توری برچسب ناخن توری Pinit
نوع 3: برچسب ناخن سه بعدی
آنها اثر سه بعدی برای آنها دارند. آنها همچنین دارای پشتیبان چسب هستند و می توانند فقط با استفاده از لایه برداری و لایه برداری از چوب استفاده شوند. آنها در طرح های بسیاری آمده و بسیار زیبا به نظر می رسند! مخصوصاً گلهای گل.

برچسب ناخن سه بعدی Pinit
[بخوانید: نقاشی های هنری ناخن برای افراد مبتدی با نکاتی]

نوع 4: برچسب ناخن Fimo
این استیکرها از خشت پلیمری ساخته شده اند و طرح های بسیار زیبایی دارند. اینها به شکل میله یا شکل های برش خورده در دسترس هستند. برای میله ها ، ابتدا باید آنها را تا حد امکان نازک کنید ، سپس آنها را به ناخن های خود بچسبانید. می توانید آنها را با استفاده از رنگ ناخن خوب و یا با استفاده از چسب ناخن بچسبانید.

برچسب ناخن فیمو Pinit
قطعات فیمو دقیق در چرخ های مختلف ذخیره می شوند که در آن می توانید انواع طرح های مختلفی را که مشاهده می کنید مشاهده کنید. (این عکس از قسمت ویژه شخصی من است)

برچسب ناخن fimo 1 Pinit
چوب Fimo

نوع 5: برچسبهای هنری ناخن فی
همانطور که از نام آن پیداست ، آنها از ف ساخته شده اند و در طرح های بسیاری نیز وجود دارند. می توان از آنها برای ایجاد ناخن های لهجه در مانیکور استفاده کرد. آنها با استفاده از چسب ناخن گیر کرده و به عنوان دکوراسیون فی نیز شناخته می شوند.

برچسب ناخن fimo 3 Pinit
این چرخ ها حاوی بسیاری از برچسب های ناخن 3 بعدی از جمله برچسب های فی ، فیمو و اکریلیک هستند.

برچسب ناخن fimo 3 Pinit
من از برچسب هنری ناخن فی سلام زن سبک و جلف برای ایجاد این ظاهر استفاده کردم.

نوع 6: برچسب های هنری ناخن آکریلیک
برچسب های هنری ناخن آکریلیک همانند ف هستند ، تنها تفاوت آن در ساخت اکریلیک ها است. آنها بسیار مرغ و زیبا به نظر می رسند.

برچسب هنر ناخن آکریلیک 1 Pinit
من برای ایجاد این طرح ناخن از کمان اکریلیک استفاده کردم. در واقع وقت زیادی مصرف نمی کرد. انجام این کارها بسیار آسان است ، پس از آنکه به آن رسیدگی کردید.

برچسب هنر ناخن آکریلیک 2 Pinit
من از گل آکریلیک استفاده کردم تا این یکی را ایجاد کنم.

[بخوانید: آبشارهای کامل ناخن]

نوع 7: برچسب ژل سیلیکا سه بعدی
آنها از ژل سیلیکا ساخته شده اند و بسیار نرم و قابل خم هستند. برای چسباندن آنها روی ناخن ها به یک لاستیک خوب یا چسب ناخن نیاز دارید.

برچسب ژل سیلیکا سه بعدی Pinit
نوع 8: برچسب کامل ناخن
این برچسب ها برای پوشاندن ناخن شما هستند و اگرچه کاربرد آنها بسیار آسان است ، اما شما هنوز هم به آنها نیاز دارید که به درستی عمل کنید.

برچسب کامل ناخن Pinit
نوع 9: برچسب کامل ناخن ژل
آنها دو لایه دارند و مواد ژل مانند مانند بین این دو لایه پر می شوند. من هنوز از آنها استفاده نکرده ام اما یک سری از این برچسب ها را دارم.

برچسب ژل کامل Pinit
[بخوانید: چگونه بطور کامل از پسوندهای ناخن استفاده کنیم؟]

نوع 10: برچسب نوک فرانسوی و راهنماهای راهنمایی فرانسوی
برچسب نوک فرانسوی نکات ناخن را در بر می گیرد و از آنها برای ایجاد الگوهای زیبایی هنری ناخن استفاده می شود. آنها در طرح های بسیاری آمده اند. راهنمایی های فرانسوی همچنین نوعی از برچسب ها هستند که به عنوان راهنمایی برای ایجاد نکات فرانسوی کمک می کنند ، آنها پس از نقاشی نوک برداشته می شوند.

برچسب نوک فرانسوی و راهنماهای فرانسوی Pinit
برچسبهای هنری ناخن فرانسوی با استفاده از روش پوست و چوب استفاده می شوند و فقط نوک ناخن شما را در بر می گیرند که می توانید با وارد کردن مقدار اضافی ، اندازه آنها را تنظیم کنید.

راهنمایی های فرانسوی در اشکال مختلف Pinit را راهنمایی می کند
راهنمایی های فرانسوی در اشکال مختلف راهنمایی می کند.

نوع 11: برچسب ناخن اسلاید آب یا جابجایی آب
شما باید ابتدا آنها را در آب غوطه ور کنید تا صفحه پشت آنها را برداشته و آنها را به ناخن های خود منتقل کنید. آنها در بسیاری از طرح ها برای ناخن های کامل نیز آمده اند.

برچسب ناخن اسلاید آب یا آب Pinit
آب طرح های کوچک و ناخن های کامل را خراب می کند. من زیر هنرهای ناخن ایجاد کردم که سعی کنید از این هنرهای ناخن در خانه استفاده کنید:

برچسب ناخن اسلاید آب یا آب حل 1 پینیت

برچسب ناخن اسلاید آب یا آب حل 2 Pinit
در اینجا می توانید ببینید من از دو نوع برچسب استفاده کرده ام ، سلام بچه گربه سلام
مرجع:ثانیکالا

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : ناخن ,برچسب ,استفاده ,هنری ,ایجاد ,فرانسوی ,برچسب ناخن ,برای ایجاد ,هنری ناخن ,آنها بسیار ,ناخن اسلاید ,قابل استفاده هستند
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Melissa مهارت کودکانه مشاوره تلفنی با موبایل فناوری و تلویزیون دیجیتال Mike بلاگ انتخاب سنتر سنندج درس آنالايزر گاز مقاله